Zgjon qenin nga gjumi, ai ia prish veturën (Foto)

0

Thonë se qenin nuk duhet ta shqetësoni gjatë gjumit. Këtë këshillë nuk e përfilli një shofer kinez, i cili e pagoi çmimin për atë që bëri.

qeni

Ai u kthye në shtëpinë e tij në Congquing dhe gjeti në qen duke fjetur në parkingun e veturës së tij, prandaj e largoi nga aty, transmeton koha.net.

Për këtë veprim që bëri shoferi qeni mori hak shumë shpejt.

Qeni pas pak minutave ftoi edhe disa shokë tjerë për t’ia shkatërruar veturën kinezit që ia prishi gjumin.

Vandalizmin e qenve e ka fotografuar fqinji i kinezit, i cili i tregoi atij në mëngjesin e ardhshëm se kush ia kishte shkatërruar veturën.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »