Zbuloni ‘shefen’ e Marina Vjollcës (Foto)

0

Prezantuesja bukuroshe e Top Channel, Marina Vjollca, ka zbuluar sot se cila është shefja e saj.

Marina 1

Ju do të mendoni se mund të jetë ndonjë drejtore e televizionit, por në fakt gaboheni, ajo është e ëma e saj, e cila duket se menaxhon çdo aktivitet të vajzës së saj.

Duke e cilësuar si “shefe”, ajo ka vendosur kështu të zyrtarizojë faktin se çdo gjë në karrierën e saj, kalon padyshim në shqyrtim nga e ëma, e cila mbetet edhe këshilltarja më e mirë përsa i takon vendimeve që merren në karrierën e saj.

Por, duket se në këtë moment që po shihni në foto, e ëma ka preferuar të bëjë shoferen dhe jo shefen, pasi siç dihet qoftë Marina dhe Luana, janë të apasionuara pas fotove selfie, ndaj kujdesi prindëror e detyron të drejtojë makinën, sic edhe shihni fotot e mëposhtme.

Marina 2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »