Zbulohet rroga e Marina dhe Luana Vjollcës, kjo është shifra befasuese

0

Marina dhe Luana Vjollca janë dy nga moderatoret, të cilat prej vitesh punojnë në “Top Channel”.

Deri më tani nuk ka pasur asnjë informacion se sa mund të paguhen bukuroshet, por duke parë jetën të cilën ato e pasqyrojnë në rrjetet sociale, është dhënë përshtypja se rroga e vajzave është mjaft e lartë.  Por sipas një lajmi të publikuar nga “Jeta osh qef” dhe bazuar në informacionet e tyre, thuhet se rroga e Marinës është 500 mijë lekë të vjetra, ndërsa e Luanës 810 mijë lekë të vjetra.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »