Zbulohet “kloni” i Galaxy S8 (Foto/Video)

0

Kompania kineze e smartfonëve, Bluboo, intensivisht është duke përgatitur smartfonin e saj të dytë, modelin S8, me pjesën e ekranit në raport 18:9.

Bluboo, në fakt, është duke u përpjekur që të jetë më ndryshe nga kompanitë e tjera të smartfonëve, transmeton Koha.net. Ata duan të ofrojnë dizajne unike.

Synimin për dizajnet unike e vërteton videoja më poshtë.

Po ashtu, në video mund të shohim se Bluboo S8, i cili duket sikur “klon” i Galaxy S8 të Samsungut, ka kamerë të dyfishtë të Sonyt – IMX214, ndërsa pjesa e pasme e këtij smartfoni duket vërtet e shkëlqyeshme dhe besohet se do t’iu pëlqejë shumicës së fansave të smartfonëve të avancuar.Për më tepër shikoni videon më poshtë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »