Zbulohet foto e Encës nga jeta e përditshme, krejt ndryshe nga videoklipet (Foto)

0

Enca Haxhia mbetet një nga yje më seksi të skenës muzikore.

Asetet e bujshme të saj gjithnjë janë temë në mediat rozë për shkak të atraktivitetit që nxisin te adhuruesit e saj.

Por, faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar një foto e cla e shfaqë Encën me më shumë kilogramë dhe krejt ndryshe.

Enca duket krejt ndryshe në jetën reale për dallim nga videoklipet dhe fotot në Instagram, për të cilat u akuzua shpesh për përdorim të “photoshopit”.

Enca së fundmi lansoi këngën “Ciao” që u prit mirë qysh në orët e para.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »