Zbulimi magjepsës: Statuja egjiptiane e fotografuar në Mars?! (Video)

0

Zbulimi magjepsës: Statuja egjiptiane e fotografuar në Mars?! (Video)

Janë shpërndarë në internet regjistrimet nga NASA ku shihen imazhet e sipërfaqes në Mars, ku një shkëmb i ngjan një statuje egjiptiane!

Hetuesit dhe ata që kanë dëshirë të flasin dhe njohin detaje për hapësirën, në faqen e internetit ufosightingsdaily.com, thonë se zbulimi nuk është krejt i ri, por duke pasur parasysh faktin shumë interesant, ata kanë paraqitur një përmbledhje të re, transmeton Telegrafi.

Ata shtojnë se fotografitë nuk janë edhe më tej shumë të qarta, por gjithsesi intriguese. /Telegrafi/

 

vhttps://www.youtube.com/watch?v=ud6nPFLxUec

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »