Zbulim interesant, në vend të naftës e mbush BMW-në me Coca Cola, ja çka ndodhi më pas (Video)

0

Ky person ka bërë një zbulim interesant që nuk është dëgjuar deri më tani. Në vend të naftës ai mbushi gjysmën e rezervarit të BMW-së, me Coca Cola.

Dhe ajo çfarë pritej edhe ndodhi, pas 2 minuta vozitje vetura e tij nuk ndizej më!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »