Zanfina thumbon Norën për dasmën (Foto)

0

Zanfina Ismaili, ka shpërndarë në Twitter një fotografi nga momenti i prerjes së tortës nga Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

pittZanfina e vlerëson dasmën e tyre, përkatësisht momentin e fotografisë në fjalë, si modesti.

“Modestia është virtyt i njerëzve të mëdhenjë”, shkruan ajo, një ditë pas dasmës glamuroze të Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »