Zanfina duket “ndryshe” në këngën e re (Foto)

0

Zanfina Ismaili tashmë ka përfunduar këngën e saj më të re të cilën supozohet se do ta titulloj “S’je ai mo”, kjo duke u bazuar në një foto që ajo e ka nda me ndjekësit e saj në instagram, ku e ka shoqëruar me këtë mbishkrim.

Gjersa ora ka filluar të numëroj akrepat prapa deri në publikimin e kësaj kënge të cilën Zanfina e ka realizuar edhe me video klip. Ne ua sjellim disa foto të Zanfinës të cilat ajo po i hedh herë pas here nëpër rrjetet sociale.

Foto këto që ajo i ka realizuar gjatë periudhës së përgatitjes së klipit në fjalë.

Ku në njërën nga to, shihet Zanfina në dritare, me kufje në veshët e saj, dhe shihet se po e shijon bukur mirë kohën me diell. E, Zanfinës dielli po ia shton edhe më shumë bukurinë./Kosovarja/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »