Zajmina, e marrosur pas vetës së saj

0

Kemi dëgjuar që shumë njerëz e kanë vetën në qejf dhe se janë të dashurar pas vetës së tyre. E tillë duket se është edhe këngëtarja Zajmina Vasjari.

ZajminaAjo ka postuar një fotografi në Instagram të cilës ja ka lënë një shkrim ku thotë se asaj nuk i intereson se çka thonë të tjerët dhe se e do vetën e saj.

Madje, dashurinë ndaj vetës e shpreh edhe më puthje, pasi që në foto shihet duke puthur vetën në pasqyrë

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »