Zaimina Vasjari shfaq hot në xhakuzi (Foto, +16)

0

Këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë shumë e njohur tashmë për provokimet e saj në rrjetet sociale.

 Ndonëse publikon rrallë projekte muzikore, prapëseprapë ajo po arrin të marrë vëmendjen e mediave dhe publikut përmes postimeve të saj në Instagram dhe SnapChat.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në lnstagram, ku është shfaqur mjaft seksi teksa shijon një ç’lodhje në xhakuzi.

Në disa prej fotografive, bukuroshja nuk ka hezituar të shfaq as të pasmet e saj të formësuara, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »