Zaimina Vasjari kujton kohën e foto sesionit joshës në Antalya (Foto)

0

Zaimina Vasjari është tërhequr paksa nga muzika.

Ajo i është përkushtuar biznesit dhe foto sesioneve të ndryshme.

Bukuroshja ka ripublikuar disa fotografi mjaft joshëse që i ka realizuar kohë më parë nën përkujdesjen e fotografit Veton Osmani, transmeton Telegrafi.

Kujtojmë se Zaimina tashmë ka hapur një dyqan për veshje të femrave, i cili po duket se po ec më mirë me biznes se sa me muzikë.

Ndërkohë, ajo ditë më parë ka shfaqur imazhe të veshjeve që i krijon vet këngëtarja. /Telegrafi/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »