Zaimina super-hot ‘lë pa frymë’ edhe Babagjyshin

0

Këngëtarja Zaimina Vasjari vazhdon të jetë një ndër femrat më aktive të shoë bizit shqiptar në këto javët e fundit.

Ajo poston jashtëzakonisht shumë fotografi dhe video në profilet e saj zyrtare në rrjetet sociale.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »