Zaha jep lajmin e papritur ! Ja cilës skuadër do t’i takojë ai

0

Ylli i Crystal Palace, Wilfried Zaha thotë se nuk planifikon të largohet nga klubi ku është tani,përcjell ORAinfo.

25-vjeçari ka qenë i lidhur me një transferim në disa nga skuadrat më të mëdha të Premier Ligës, pasi që të dy klubet  Manchester dhe Tottenham raportojnë se janë të interesuar për të.

 

Por Zaha u përpoq t’i jepte fund spekulimeve për të ardhmen e tij, duke thënë: “Kjo është shtëpia ime dhe nuk ka arsye për mua të largohem”./ORAinfo/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »