Yllka shfaqet nga makina, stili i saj do t’ju lë pa fjalë
20:00 | 13 Shtator 2018

Yllka Kuqi është ndër vokalet më të fuqishme të skenës sonë muzikore.

Ajo tashmë pos këngëve të bukura, po konsiderohet edhe si njëra ndër këngëtaret më me stil, shkruan ORAinfo.

Gjithmonë elegante dhe e rregulluar deri në detajin e fundit, bën për vete publikun e gjërë.

Yllka është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një stil të thjeshtë, por shumë të bukur.

Madje edhe thonjët i ka rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Vildane Zeneli