Yllka Rexha anëtare e jurisë në ‘Miss Shqiptarja në botë’
23:05 | 16 Tetor 2018

Një nga këto është edhe blogerja nga Prishtina, Yllka Rexha.

Yllka Rexha është një vajzë nga Prishtina, me një stil elegant dhe seksi. Në postimet e saj vërehet dashuria e saj për rrobat e dizajnerëve më elitë në botën e modës.

Ajo së fundmi ka realizuar edhe një fotesesion me fotografin e famshëm kosovar, Avni Selmani ku bukuroshja prishtinase shkëlqen me stilin dhe elegancën e saj unike.

Kujtojmë që Yllka, pritet të jetë pjesë edhe e jurisë profesionale të eventin më të madh të bukurisë shqiptare “Miss Shqiptarja në botë” event ky që do të organizohet nga “Gecjan Fashion Group” në Zvicër dhe Suedi.

Kejvina Kthella