Ylli i Real Madridit e tmerron Kroacinë me gola ‘bombë’
21:27 | 11 Shtator 2018

Spanja e ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Kroacisë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Golat i realizoi Asensio në minutën e 33’ dhe 35’ .

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Vildane Zeneli