Xhensila tradhëton Fatjonin, puthje dhe përkëdhelje me Veselin!

0

Veseli i ka synimet e qarta. Loja e parë e tij në shtëpi ishte me vajzat.

xhensila3-e1429546684832

Mungesa e cigareve në shtëpi ia bëri atij më të lehtë rolin. Tea ishte synimi i tij i parë por mesa duket Xhensila e fton herë pas herë. I pyetur nëse ka cigare ai thotë se ka vetëm një. Zaida i kërkon që ta pinë bashkë por ai i thotë se cigaren e fundit e ka rezervuar për Tean.

Ai shkon në dhomën e gjumit. Merr dy cigaret e fundit. Njërën vendos që ta fsheh dhe tjetrën e merr duke u thënë që është e fundit. Të kuptosh se kush është plani i tij është e vështirë. Para se të dal ai kujdeset që të lyhet me parfum. Bën disa hapa dhe kthehet sërish pas. Merr parfumin e tij dhe lyen krevatin e Teas.

Veseli e ka të qartë situatën tashmë. Banori më i ri në shtëpi shkon në kuzhinë. Ai përqafon Xhensilën,i bënë masazh dhe i jep puthje në qafë. Pas kësaj Fatjoni i afrohet dhe kërkon të njihet me të. Ai e pyet për familjen, jetën që bën dhe Prizrenin. Veseli i përgjigje pa përtaci. Pasi ai puthë dhe njëherë Xhensilën që vendos të shkojë flejë më të dashurin e saj, del në oborr bashkë me cigaren ku po e pret Tea.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »