Xhensila kërkon të bëj dush me Veselin

0

Xhensila dhe Veseli pak më parë patën një diskutim të gjatë midis tyre në “Big Brother Albania 8”.

foto (1)

Veseli i tregoi dhe njëherë Xhensilës se propozimi që ka marrë nga Fatjoni për martesë, ai nuk e beson aspak dhe mendon se Fatjoni e ka bërë vetëm për lojë.

Veseli pasi përfundon bisedën me Xhensilës shkon në tualet dhe po bën dush. Xhensila i shkon nga prapa dhe i kërkon nëse mund të lahen së bashku.

Veseli i tregon Xhensilës që nuk është nga ato, që ajo të shkoi dhe të lahen së bashku.

Xhensila pasi dëgjon këto fjalë nga Veseli, largohet duke e lënë Veselit të lahet i vetëm.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com