Xhensila e Besi prezantojnë ftesat e dasmës (Foto)
14:18 | 12 Gusht 2017

Edhe pak ditë kanë ngelur dhe me siguri do të jetë një nga dasmat më të bukura sepse kushedi çfarë ka kurdisur Besi.

Dashuria e tyre disavjeçare do të kurorëzohet më datë 1 shtator 2017 dhe tashmë është shuar kurioziteti pasi është zbuluar edhe dizajni i ftesave. Një ngjyrë nude e kombinuar në përsosmëri me inicialet e shkruara në ngjyrë shampanje. Mesa duket çifti ka vendosur të qëndrojë të klasikja ndërkohë që me padurim presim të mësojmë detaje të tjera.
Françeska Jaçe