Xhemi Shehu braktiset nga njeriu i zemrës (Foto)

0

Xhemi Shehut i ka ndodhur diçka e pa zakontë.

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu tashmë njihen për lidhjen e veçantë që kanë me njëra tjetrën.

Por me sa duket Arbana e ka lënë pas dore Xhemin.Ajo ka postuar në Insta Story një foto ku është duke pritur e vetme në rrugë dhe natën mikeshën e saj.

‘Duke pritur atë që nuk po vjen kurrrrrëëë’-mbishkruan Xhemi. / Gazeta Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »