Xhelozojnë meshkujt, femra 17 vjeçare me muskuj shumë

0
​Xhelozojnë meshkujt, femra 17 vjeçare me muskuj shumë

E njohura në publik si Julia Vins, është një vajzë 17 vjeçare e cila ushtron shumë fitnes, dhe si rezultat muskujt i ka shumë të zhvilluar.

Ajo thotë se fitnesin e kishte filluar me qëllim për ta zhvilluar trupin dhe për të fituar vetëbesim, ndërsa tani ajo ka një trup marramendës.

Ajo deshi që t’i plotësojë të gjithë muskujt, e t’i sjell në nivel të duhur, ndërsa as vetë nuk e beson rezultatin e ushtrimeve të saja, të cilëve ia nisi vetëm një vit më parë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »