Xhaka, i pazëvendësueshëm në Arsenal

0

Watford dhe Arsenal do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së tetë të Premierligës.

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Ylli kosovar, Granit Xhaka, sikurse në ndeshjet e kaluara, edhe ndaj Watfordit do të jetë titullar.

Kurse, Shkodran Mustafi nuk do të mund t’iu ndihmojë shokëve pasi ka pësuar lëndim gjatë paraqitjes me përfaqësuesen e Gjermanisë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »