WhatsApp bie nga sistemi në disa shtete

0

WhatsApp ka rënë nga sistemi, sipas shumë përdoruesve.

Aplikacioni i njohur për mesazhe për pak minuta ka rënë nga sistemi.

Uebfaqja “Down Detector” ka raportuar për probleme të mëdha në Evropë, Meksikë dhe Brazil.Nuk dihet se cilat janë arsyet që shpien në rënien e aplikacionit.

Aplikacioni përdoret nga më shumë se një miliard njerëz në botë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »