Vritet një polic i Kosovës (foto nga vendi i ngjarjes)

0

Në lagjen Mati 1, ka patur të shtëna armësh, ku ka mbetur i vrarë një polic.

20150325091503770620

Policia e Kosovës ka marrë informatën se në rrugën “Isa Kastrati” te Mileniumi i Tretë në lagjen ‘Mati 1’ të Prishtinës para pak çastesh ka pasur të shtëna armësh.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga ty është konfirmuar se gjendet një person pa shenja jete.

Këtë e ka konfirmuar zyrtari për informim i Policisë së Kosovës Daut Hoxha.

Mësohet se viktima është Shemsi Gashi,61 vjeçar, oficer hetues për krime ekonomike e korrupsion.
. Në vazhdim fotot e bëra nga gazetarja e RTK-së Gentiana Begolli -Pustina, e cila ka qëlluar në vendin e ngjarjes.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »