Vritet një kosovar në Gjermani, dy të tjerë mbeten të plagosur

0

Një kosovar është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur në Këln të Gjermanisë si pasojë e një përleshje fizike me disa persona të nacionalitetit turk.

ko_1448454316-9219715

Siç merr vesh Indeksonline nga dëshmitarët, kosovari i vrarë është nga Vushtrria, ndërkaq dy të plagosurit nga Ferizaj. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, ndërkaq të dy plagosurit po trajtohen ende në një spital në Këln dhe ende nuk dihet saktësisht për gjendjen e tyre.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »