Vrasje në Lagjen e Trimave në Kumanovë

0

Sot ka ndodhur edhe një vrasje në Kumanovë.Ngjarja ka ndodhur në Lagjen e Trimave në Kumanovë rreth orës 11.00 kur një person i panjohur ka vrar 71 vjecarin,ndërsa ka plagosur djalin e tij 30 vjecar nga Kumanova.

auto_vrasje1437824963

Nga lëndimet e marra, njëri prej tyre ka ndërruar jetë në spital.

Autori i krimit është në arrati, policia ka bllokuar vendin e krimit dhe bënë ekspertizën.

Ndryshe para disa ditëve në këtë qytet u vra Xhemail Rexhepi i njohur si  komandat “Shqiponja”.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »