Vrasje e trefishtë në Zletovë

0
Vrasje e trefishtë në Zletovë

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot në mëngjes në Zletovë në afërsi të Probishtipit. Janë vrarë dy burra dhe një grua.

Vrasësi është një burrë 40-vjeçar, i cili pas vrasjes është arratisur. Policia është në kërkim të tij.

Zëdhënësja e SPB Shtip, Gordana Panajotova deklaroi se për momentin po bëhet ekspertizë nga ana e prokurorit themelor publik dhe ekipeve të SPB Shtip.

Më shumë detaje policia paralajmëron gjatë ditës. (INA)

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »