Vogëlushi, koka e të cilit nuk ndalet së rrituri (Foto)

0

Një ose dy në njëmijë fëmijë lindin me “ujë në tru”.

vog-euml-lushi-koka-e-s-euml-cilit-nuk-ndalet-s-euml-rrituri-foto_hd

Cao Pengwei nga Kina është diagnostikuar me hydrocephalus—ku në dhomën e trurit të tij janë krijuar lëngje., transmeton Telegrafi.

Ai është binjaku i mbijetuar, pasi vëllai i tij vdiq kur ishte foshnje.

Trajtimi për të ngadalësuar ënjtjen nuk ka funksionuar dhe ai tani i duhet t’i nënshtrohet një operacion për të tharë lëngjet nga truri i tij. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »