Vjollca dhe Xeni vijnë me “Hakmarrjen” e tyre (Video)

0

Pas bashkëpunimeve shumë të suksesshme me emra shumë të njohur këngëtarja simpatike e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu ka bashkuar forcat me një emër tjetër të madh të skenës shqiptare.

Bëhet fjalë për Shkëlzen Jetishin- Xenin me të cilin Vjollca bashkoi forcat për një projekt të titulluar “Hakmarrje”.

Projekti erdhi i realizuar me videoklip dhe është nga bashkëpunimet më interesante të muzikës popullore të realizuara kohëve të fundit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »