Vjidhet automjeti nga stacioni policor në Bujanoc

0

Persona ende të panjohur të martën më 18 janar e kanë vjedhur një automjet në parkingun e stacionit policorë në Bujanoc.

rep-BUJANOVAC_310x186

Automjeti është konfiksuar ditë më parë nga policia në një aksionin kundër tregëtisë me njerëez, ka konfirmuar për OK Radio, kryeshefi i policisë së Vranjës Slagjan Veliçkoviç, por nuk ka dashur të jap më shumë detaje rreth këtij rasti. Siç ka mësuar OK Radio, automjeti i markës, Kadet Suza” me targa të falsifikuara është vjedhur të martën në parkingun e policisë edhe atë nën mbykqyrjen e kamerave dhe rojeve. Automjeti i tashmë i vjedhur disa ditë ka qëndruar në parkingun e stacionit policorë në Bujanoc, pasi që është konfiskuar në aksionin në të cilin ngasësi kishte ikur duke lënë klandestinët në automjet./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »