Vjehrra befason Mihrie Brahën live në emision (Video)
13:12 | 05 Shkurt 2018

Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë të ftuarit e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Këngëtarët u befasuan kur në program u shfaqën prindërit e Naim Abazit. Vjehrrit e këngëtares zgjodhën fjalët më të mira për dyshen. Ndërkohë për të parë reagimin e Mihries, shikojeni videon në vazhdim.

Vildane Zeneli