Vjehrra befason Mihrie Brahën live në emision (Video)

0

Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë të ftuarit e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Këngëtarët u befasuan kur në program u shfaqën prindërit e Naim Abazit.

Vjehrrit e këngëtares zgjodhën fjalët më të mira për dyshen.

Ndërkohë për të parë reagimin e Mihries, shikojeni videon në vazhdim.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »