Vjedhje e rëndë në Kamenicë, pronarit i merren stoli ari

0

Ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e babait të tij-viktimës mashkull shqiptar, ku kanë vjedhur para dhe stoli ari me vlerë të konsiderueshme.

Rasti është duke u hetuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »