Vjedhje e rëndë në Kamenicë, pronarit i merren stoli ari

0

Ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e babait të tij-viktimës mashkull shqiptar, ku kanë vjedhur para dhe stoli ari me vlerë të konsiderueshme.

Rasti është duke u hetuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje në rrjetet sociale.
Google+ Disqus

Leave A Reply

comments powered by Disqus
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com