Vjedhin në Kosovë, i shesin në Serbi, arrestohen nga policia

0
Në rrugën e Gjilanit në Kamenicë është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti në bashkëpunim me një të dyshuar tjetër mashkull shqiptar i cili gjendet në arrati, dyshohet se në depon e ndërtimtarisë pronë e viktimës mashkull shqiptar nga një ekskavator kanë vjedhur instrument tabelën (komandën kryesore) dhe se dyshohet se tabelën e vjedhur e ka dërguar në shtetin e Serbisë njoftoj policia e Kosovës.
00_12_1419510734163802067
Sipas policisë të mërkurën me urdhër të prokurorit janë bastisur shtëpitë e dy të dyshuarve. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje./rajonipress/

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »