“Vipat e Bllokut” e masakrojnë Genta Ismajlin (Foto)

0

Faqja në Instagram ‘Vipat e Bllokut’ po vazhdon që t’ia nxjerrë në pah ‘të zezat’ e këngëtarëve shqiptarë.

‘Viktimë’ e radhës e tyre është këngëtarja Genta Ismajli, shkruan lajmi.net

Në një fotografi të publikuar në Instagram nga kjo faqe, ata tregojnë se Genta ka fryrë buzët.

E dëshmia më e lehtë është krahasimi i dy fotove të këngëtares të realizuara dikur dhe tash.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »