Vildane Zeneli e nxehte në Malibu (Foto)

0

Modelja Vildane Zeneli ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto nga seti më i fundit fotografik në Malibu.

vildane 2Si gjithnjë pozat e modeles shqiptare janë seksi dhe mjaft sensuale duke treguar linjat dhe format e përkryera.

vildane1

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »