Videoklipe provokuese në TV-t shqiptare ? Ja ç’ndodh në Egjipt

0

Nëse do dënoheshin edhe kërcimtaret dhe këngëtaret në Shqipëri, siç ka ndodhur me këtë egjiptiane, burgu do ishte plot e përplot.

video

Të gjithë themi se në TV ka kaq shumë videoklipe erotike këngësh, por një kërcimtare në Egjipt është dënuar me një vit burg për një këngë, të përgatitur së bashku me të dashurin e saj.

Kënga titullohet “Hiqi duart” dhe është kënduar nga Wael Elsedeki dhe Reda el-Fouly.

Kjo e fundit u dënua me një vit burg për sjellje të pahijshme, kurse i dashuri i saj është dënuar në mungesë, pasi u arratis jashtë vendit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »