Video që ka shokuar rajonin: Nëna rreh brutalisht vajzën e vogël (Video)

0

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video me përmbajtje të dhunshme, ku një nënë nga Velika Kladusa në Bosnje, e abuzon fizikisht vajzën e saj.

Mediat në Bosnje raportojnë se videoja, sipas disa komentuesve identifikon një nënë e cila e godet në të gjithë trupin vajzën e saj të vogël, përcjell Gazetametro.net.

Në policinë boshnjake kanë bërë të ditur se është hapur një rast penal ndaj nënës, për dhunë në familje, dhe asaj i është hequr e drejta e kujdesit ndaj vajzës.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »