Video kur zjarrëfikësit kroat i lënë penalltitë historike ndaj Rusisë, nisen në terren

0

Ndeshja ndërmjet Kroacisë dhe Rusisë padyshim se ishte një dramë e vërtetë.

Një video po qarkullon ne rrjetet sociale ku shihen zjarrëfikësit kroatë të cilët ishin duke i shikuar penalltitë e atij takimi.

Mirpo ata nuk arritën ti shikojnë deri në fund pasi bie alarmi se duhet të shkojnë në teren ata largohen me vrap dhe nisen, shkruan KosovaRepublike.

Në atë moment ishte edhe penalltia e fundit të ciën do ta egzekutonte Rakitic mirpo zjarrëfikësit vecse ishin larguar.

Atë takim Kroacia e fitoi përmes penalltive dhe sot e pret gjysmefinalistin tjetër, Anglinë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »