Video e parë e Noizyt pas aksidentit, ja si duket (Video)

0

Reperi nga Shqipëria ka pësuar mbrëmjen e të enjtës një aksident në autostradën Tiranë – Durrës.

video-e-par-euml-e-noizyt-pas-aksidentit-ja-si-duket-video_hd

A1Report ka sjellë një video drejtpërdrejt nga spitali në Tiranë ku është dërguar për mjekim reperi.

Ai besohet të jetë jashtë rrezikut për jetën, por fytyra i shfaqet e enjtur dhe ai duket pa vetdije.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »