Vetura godet një grua të moshuar, në qendër të Bujanocit (Foto)

0

(E plotsuar) BujanociNet ka mësuar se gruaja është e rreth moshës 70 vjeçe dhe i përket nacionalitetit Serbë, ndërsa nga burime jo të sigurta thuhet se është jasht rrezikut për jet.

Në Bujanoc rreth orës 19:00 është goditur një grua e moshuar përball Kuvendit Komunal të Bujanocit.

Aksident 4

Përball kuvendit komunal të Bujanocit është goditur nga një automjet një grua e moshuar e cila është dërguar me urgjenc për në spital, Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po bëhen egzaminimin e ngjarjes./BujanociNet/

Aksident 4 Aksident 3 Aksident 2 aksident 1

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »