Vetëvritet një polic nga Bujanoci

0

Ambulanca

Deri tani ende nuk dihet motivet për vetëvrasje e pjestarit të policisë nga Bujanoci, trupi i të cilit është gjetur ditën e shtunë në Vranjë.

Polici 39 vjeçar, siç njoftohet është vetëvarë në shtëpinë e tij në Vranjë.

Pas tij ka lënë gruan dhe tre fëmijë.

Deri tani nuk ka reaksione nga MUP-i dhe as sindikatës policore.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »