Veterani i UÇK-së ka një mesazh për veteranët e rrejshëm dhe Qeverinë (Video)

0

Bekim Dobruna i njohur me nofkën Kobra në llogarinë e tij në facebook ka postuar një video në të cilën ju drejtohet bashkëluftetarëve të UÇK-së, Qeverisë e veteranëve të rrejshëm.

Kobra hedh akuza drejt Qeverisë për vonesën e këtyre pensioneve ku sipas tij shkaku i tyre sot ata i kanë ato pozita që tani i posedojnë në Qeveri.Ai thotë se veteranët nuk mund ti durojnë këto keqtrajtime që po ju bëhen dhe se nuk kan faj për shkakun se sot jan 60.000 veteranë.Ai gjithashtu ka edhe një mesazh për veteranët e rrejshëm.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »