Veseli me mesazh befasues për deputetët që po agjerojnë

0

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, gjatë përmbylljes së seancës për ditën e sotme, uroi deputetët myliman që janë duke agjëruar muajin e Ramazanit.

Ai mes tjerash falënderoi deputetët për qëndrimin e tyre në sallë, si dhe uroi që agjërimi t’iu pranohet duke përdorur fjalët ‘Zoti iu shkruftë’.

‘Faleminderti atyre që kanë agjëru e kontribu dhe zoti iu shkruftë’, tha Veseli.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »