Vesa Luma publikon momente nga martesa
09:00 | 13 Shtator 2018

Këngëtarja Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë.

Ajo tash e 3 vjet është martuar me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku, shkruan ORAinfo.

Vesa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme dhe shumica prej tyre janë postime të djalit te saj.
Ndërsa sot ajo ka publikuar një video ku ka kujtuar momente nga dasma me Big Bastën.

Ajo me këtë momentë ka kujtuar 3 vjetorin e martesës. /ORAinfo/

Kejvina Kthella