Vëllai vret të vëllanë për motive pronësie në Krujë

0
Vëllai vret të vëllanë për motive pronësie në Krujë

Vëllai vret të vëllanë në fshatin Bushnesh në Krujës. Krimi ndodhi pranës banesës së dy vëllezërve dhe ka për motiv pronësinë, informon OraNews.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Bushnesh në Krujë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është Pal Marku.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj dhe kapjen e autorit. Ky është krimi i radhës makabër që po mbush dosjen e krimit në Shqipëri.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com