Vedati i Stupcave, lyp punë në Frankfurt

0

Vedat Bajrami, vazhdon të jetë njëri ndër aktorët më të pëlqyer në vendin tonë.

Vedat Bajrami

Ndonëse, humori i tij, na bënë të qeshim pa ndalë, ai duket se për vetën e tij ka një “problem”.

“Frankfurt jena dal me lyp Pune”, është mbishkrimi i fotos që shihni.

Urojmë që ai të gjejë shumë shpejt një zgjedhje, dhe të “punësohet” në vendin e duhur./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »