Vedati i Stupcave: Ani moj Shqipëri mos thuj oj marova …

0

Aktori i humorit, Vedat Bajrami, jo rrallë herë në rrjetet sociale na këshillon dhe na jep kurajo për gjëra të ndryshme.

Vedati

“Ani moj Shqipëri mos thuj oj marova
Se djemt tu ende janë gjall
Oh n’kam është çu e rrept o Kosova
E bajn luftën o Ball per ball”, është shkrimi i fundit, që ai ka bërë në Instagram.

Ndryshe, vlen të theksojmë se Bajrami, është njëri ndër aktorët më të pëlqyer në vend./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »