Vedat Bajrami nuk do të luaj më futboll (Foto)

0

Aktori komedia Vedat Bajrami ditë më parë ka bërë një status në rrjetin social Facebook, duke pritur vendimin e UEFA’s për ndeshjen Serbi – Shqipëri, duke thënë, “3:0 ne Tavoline Përndryshe kurr nuk luj ma futboll !!! Live nga Zvicra. Fuka Kuq e Zi”, raporton Indeksonline.

Sot u bë publik vendimi i UEFA’s i cili është krejtësisht i kundërt me statusin dhe mendimin e aktorit, rezultati zyrtar 3:0 është në të keqe të Shqipërisë, dhe duke marrë parasysh këtë vendim, Vedati nuk do të luaj më futboll, sipas statusit që vetë ai e ka publikuar në Facebook.

Ah bre Vedat, po pse e ke dhanë këtë premtim?! Si do t’ia bësh me qenë aktiv përsëri me futboll?

Në linkun më poshtë mund ta ndiqni skeçin “Policia”./Indeksonline/

/>

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »