Vedat Bajrami: Një vajzë dëshironte të vdiste nga gzimi – Dhe Gzimi e shkeli me traktorr

0

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami, në rrjetet sociale po “shpërndan” barcoleta.

daffy“Një vajzë dëshironte të vdiste nga gzimi – Dhe Gzimi e shkeli me traktorr “, ka shkruar ai në rrjetin social Tëitter, e pa dyshim që shumë kë ka shtyrë të qeshë edhe me zë./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com